KONST / Litografier / Grafiskt blad 14098029

nr 1409 8029

Grafiskt blad

Gicléetryck, Frida Johansson, "Sumphonie". Signerad, numrerad 21/40. Oramat löst blad, 28x38 cm

Utrop:

500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:46